Poradnik Networkingowy

O Poradniku

Maciej Gnyszka stworzył jedyny w swoim rodzaju poradnik przeznaczony dla osób zaczynających dopiero swoją przygodę z networkingiem jak i dla doświadczonych przedsiębiorców, dla których eventy biznesowe nie są straszne. Prowadzący w ciągu kilku minut porusza jeden z aspektów, który wpływa na realizację celów networkingowych. Jako biznesmen z wieloletnim doświadczeniem, Maciej Gnyszka doradzi każdemu przedsiębiorcy, jak powinno wyglądać pierwsze spotkanie biznesowe, kiedy najlepiej wręczyć wizytówkę oraz jak utrzymywać kontakty.

Maciej Gnyszka

Wizjoner, który głowę nosi w chmurach, ale stopy stawia na ziemi. Lubi łączyć rzeczy, które wydają się nie do połączenia, stąd od kilku lat określa się mianem nałogowego poszukiwacza synergii. Założyciel Towarzystw Biznesowych i pierwszej polskiej agencji fundraisingowej Gnyszka Fundraising Advisors.

Dla organizacji pozarządowych zebrał już ponad 7 222 103 zł od prywatnych Darczyńców, a w ramach Towarzystw spotkał ze sobą i zachęcił do współpracy setki osób, co zaowocowało dziesiątkami udanych interesów na kwotę grubo ponad kilkadziesiąt milionów złotych. Oba przedsięwzięcia dynamicznie i oddolnie tworzą relację między ludźmi i zaufanie, bez których o społeczeństwie obywatelskim można tylko marzyć.

Współwłaściciel Pracowni Synergii – prawdopodobnie jedynej polskiej agencji 360.